• 5.jpg
  • SAM_6342.JPG
  • slider1.jpg
  • slider10.jpg
  • slider13.jpg
  • sliderpasowanie.jpg
  • tn_Aparatszkoła2012_13_007.jpg
  • WP_22 listopada 2015_qstore.jpg
  • WP_20151117_08_48_45_Pro.jpg
  • WP_20160225_13_03_23_Pro.jpg

Zestawienie konkursów 2017/2018

Konkurs plastyczny „ Pocztówka z wakacji – Klub Kultury Zastów”

Opiekun: Małgorzata Sprycha

 

 Konkurs plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja” - Klub Kultury Zastów.

 

Opiekun: Małgorzata Sprycha

 

 Konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa ” - Klub Kultury Marysin.

 

Opiekun: Małgorzata Sprycha

 

Warszawski Konkurs „Anioł Bożonarodzeniowy 2017”

Kategoria klas  I- III

Miejsce I

BRUNO PAWLICKI   Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

MARIA CZERNIAWSKA       Szkoła Podstawowa nr 218 Warszawa\

Miejsce II

BARTEK SREBNICKI   Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

MAJA WITAK  Szkoła Podstawowa nr 218 Warszawa

Miejsce III

MARTA  KOŚCIOŁEK          Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

APOLONIA KALINOWASKA   Szkoła Podstawowa  nr 218 Warszawa

Wyróżnienia:

1. JAKUB  PODLECKI  Szkoła Podstawowa  nr  109 Warszawa

2. PATRYK   ZAWADZKI  Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

3. WERONIKA  BOJANOWSKA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

4. JULIUSZ  SZYMAŃSKI  Szkoła Podstawowa  nr 76 Warszawa

5. MICHAŁ  WYŻGA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

6. WERONIKA COLQUE- GUARAVIA Szkoła Podstawowa  nr 298 Warszawa

7. BARBARA CIOŁKOWSKA  Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

8. MAJA  KUBIK  Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

9. MAKSYMILIAN  MYCHLEWICZ  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

10. MAJA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

Kategoria klas IV- VII

Miejsce I

KAMILA  EZCHUKWU   Szkoła Podstawowa nr 218

KORNELIA  MAJEWSKA   Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

 

Miejsce II

AMELIA  KARPA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

MAKSYM  MOGYLA  Szkoła Podstawowa nr 218

MAGDALENA  DOBOSZYŃSKA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

Miejsce III

EMILA  JURCZAK    Szkoła Podstawowa nr 109

MILENA  CICHOCKA  Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia

1.      JULIA  PODLECKA      Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

2.      GABRIEL  ŁASAK       Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

3.      KRAWCZYK  NATALIA       Szkoła Podstawowa nr 218  Warszawa

4.      MATEUSZ   TYC     Szkoła Podstawowa nr 109   Warszawa

5.      ADRIAN  BOJANOWSKI     Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

 

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”

kategoria klas 0 – I

Miejsce I  Pola Chmielewska Ia, Zuzia Pietrzak Ic

Miejsce IIAlicja Wojciechowska – Stanik 0b, Bruno Pawlicki Ia, Maja Skomra Ia

Miejsce III Hanna Reczek 0b, Mateusz Rybak 0b,

Wyróżnienia :

Jan Lipski Ib,Mateusz Raczyński Ia,

kategoria klas II– III

Miejsce I Jakub Podlecki IIId,

Miejsce II Mateusz Kołodziejski IIIa,Bartek Srebnicki IIIb

Miejsce III Maciej Żurawski IIIc, Mateusz Żurawski IIIc

Wyróżnienia :

 Michalina Strychowska IIIa, Rozalia Zagórska IIIc, Antonina Szuszkiewicz IIIb

Nagroda specjalna:  Julia Żurawska VIc

 

Konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

Kategoria klas 0-I

Miejsce I:

Wiktoria Kępińska 0b, Aleksandra Płudowska Ia, Adam Lepianka Ia

Miejsce II:

Maria Gkizeris Ib, Jan Lipski Ib

Miejsce III:

Hania Wilk Ia, Brunon Pawlicki Ia

Wyróżnienia:

Patryk Załęski Ia, Matylda Majcherczyk 0b

Kategoria klas II-III

Miejsce I:

Bartek Srebnicki IIIb

Miejsce II:

Jakub Podlecki IIId

Miejsce III:

Katarzyna Poradka IIId

Wyróżnienia:

Nadia Miętkiewicz IIId, Maja Szczykutowicz IIIa

 

Konkurs plastyczny „ Podróż w jeden dzień do Europy”

Opiekun: Małgorzata Sprycha, Monika Zimny

Lp. Imię i nazwisko uczestnika konkursu klasa Przyznane miejsce
 1 Matylda Majcherczyk 0 b

w kategorii I

– uczniowie klas 0

Miejsce I

 2 Hanna Wilk I a

w kategorii II

– uczniowie klas I - III

Wyróżnienie

 3 Zuzanna Kudlik IV b

w kategorii III

– uczniowie klas IV - VII

Miejsce II

 4 Mateusz Tyc V d

w kategorii III

– uczniowie klas IV - VII

Miejsce III

 5 Gabriela Filipczuk VI a

w kategorii III

– uczniowie klas IV - VII

Miejsce I

 6 Aleksandra Kędzierska VII c

w kategorii III

– uczniowie klas IV - VII

Miejsce II

 

 Konkurs plastyczny „Kwiaty dla Babci i Dziadka.\

 

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Marzanna.”            

Klub Kultury Zastów.

 

Konkurs plastyczny „pocztówka Wielkanocna.”

Klub Kultury Anin.

 

Konkurs Plastyczny „palma Wielkanocna.” Klub Kultury Anin

Opiekun: Małgorzata Sprycha

Laureat Jakub Zimny

 

Szkolny Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”

Kl. 0-II

  1. Roch Zalewski II c
  1. Dawid Dziuban I b, Bruno Pawlicki I a
  2. Matylda Majcherczyk 0b

Wyróżnienia:

Hania Reczek 0b

Helena Brandys 0b

Hania Wilk I a

Gabriela Czernoch II c

Kl. III-IV

  1. Zuzia Kudlik IV b
  1. Julia Podlecka IV c, Aleks Stępień IV e
  2. Jakub Podlecki III d, Wiktoria Kamińska III d

Wyróżnienia:

Antonina Sołtysiak III d

Jakub Zimny III d

Natalia Duszyńska III d

Ogłoszenia

SP 109 w Warszawie

Zapraszamy na stronę szkoły 

Gazetki świetlicy

  • 100_2933.JPG
  • 100_2934.JPG
  • 100_2937.JPG
  • 100_2938.JPG
  • 100_2942.JPG

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sympatykom Świetlicy Szkolnej

tablica przyjaciele swietlicy

Rok  szkolny 2013/2014

Podziękowanie dla mamy Jasia z klasy Ic za przyniesienie gier i pomocy dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla mamy Macieja z klasy Ib za podarowanie kalendarzy.

Podziękowanie dla mamy Antka z klasy III c za ufundowanie nagród dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Rok  szkolny 2014/2015

Podziękowanie dla mamy Mateusza z klasy III c za ufundowanie pomocy dydaktycznej do świetlicy.

Podziękowanie dla mamy Julii z klasy Id za przyniesienie fajnych gier.

Podziękowanie dla mamy Karoliny z klasy I za podarowanie nam super klocków.

Podziękowanie dla taty Oli z klasy 0a za wielkie pudełko klocków do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Macieja z klasy IV b za podarowanie fajnych gier i książek do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Stefana i Jędrka z klasy III a za podarowanie piłki nożnej i pompki z iglą do pompowania naszych piłek. 

Podziękowania dla mamy Dominiki z klasy II d za podarowanie baterii do świetlicy szkolnej.

Podziekowania dla mamy Oliwki z klasy 0b za papier do kolorowanek.

Podziękowania dla taty Tymona z klasy III a za gry i puzzle.

Podziekowania dla mamy Hani z klasy I

Podziekowania dla taty Grzesia z klasy III a za 3 gry do świetliy szkolnej

Podziękowania dla Oskara z klasy Vc za przyniesione gry edukacyjne

Podziękowania dla Basi z klasy I e za przyniesione puzzle

Podziekowania dla Marysi z klasy I b za kolorowy, świecący telefon zabawkowy

Rok szkolny 2015/2016

Podziękowanie dla mamy Łukasz z klasy 6 c za przyniesione gry do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Jędrka z klasy 4 za przyniesienie gier do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Sandry z klasy 2 za przyniesienie farb i plasteliny do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla taty Stasia z klasy I a za podarowanie do świetlicy farb do malowania.

Podziękowanie dla taty Adasia z klasy II b za podarowanie do świetlicy flamastrów i pędzli do malowania.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podziękowania dla mamy Marka z klasy II d za puzzle do świetlicy szkolnej

Podziekowania dla taty Adama z klasy III b

Podziękowania dla Darii z klasy VI b 

Podziękowania dla Patrycji z klasy IV c

Podziękowania dla Asi z klasy II c 

Podziękowania dla Rafała z klasy VI c

Podziekowania dla Antka z klasy V c

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY

Pisemko Świetlik

Wyróżnienie Świetlik

 

Wyróżniającym się uczniom jak również rodzicom wręczamy odznakę ,,ŚWIETLIK” .

czytaj więcej