• 20181025_113621.jpg
  • 20181025_115646.jpg
  • 20181025_121221.jpg
  • 20181025_121840.jpg
  • SAM_6342.JPG
  • slider1.jpg
  • slider10.jpg
  • slider13.jpg
  • tn_Aparatszkoła2012_13_007.jpg
  • WP_20151117_08_48_45_Pro.jpg

Wyniki warszawskiego konkursu plastyczno-technicznego "Anioł Bożonarodzeniowy 2017"

                                                                                                                                                                                                                                   Warszawa, 11.12.2017 r.   

 

Protokół konkursu IV Warszawski Konkurs plastyczno - techniczny

"Anioł Bożonarodzeniowy 2017"

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel plastyki – Pani Małgorzata Pijanowska

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy – Małgorzata Sprycha

wyłonili:

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2017”

Kategoria klas  I- III

 

Miejsce I

BRUNO PAWLICKI   Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

MARIA CZERNIAWSKA       Szkoła Podstawowa nr 218 Warszawa

 

Miejsce II

BARTEK SREBNICKI   Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

MAJA WITAK  Szkoła Podstawowa nr 218 Warszawa

 

 Miejsce III

MARTA  KOŚCIOŁEK          Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

APOLONIA KALINOWASKA   Szkoła Podstawowa  nr 218 Warszawa

 

Wyróżnienia:

1. JAKUB  PODLECKI  Szkoła Podstawowa  nr  109 Warszawa

2. PATRYK   ZAWADZKI  Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

3. WERONIKA  BOJANOWSKA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

4. JULIUSZ  SZYMAŃSKI  Szkoła Podstawowa  nr 76 Warszawa

5. MICHAŁ  WYŻGA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

6. WERONIKA COLQUE- GUARAVIA Szkoła Podstawowa  nr 298 Warszawa

7. BARBARA CIOŁKOWSKA  Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

8. MAJA  KUBIK  Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

9. MAKSYMILIAN  MYCHLEWICZ  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

10. MAJA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

 

Kategoria klas IV- VII

 

Miejsce I

KAMILA  EZCHUKWU   Szkoła Podstawowa nr 218

KORNELIA  MAJEWSKA   Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

 

Miejsce II

AMELIA  KARPA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

MAKSYM  MOGYLA  Szkoła Podstawowa nr 218

MAGDALENA  DOBOSZYŃSKA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

 

Miejsce III

EMILA  JURCZAK    Szkoła Podstawowa nr 109

MILENA  CICHOCKA  Szkoła Podstawowa nr 218

 

Wyróżnienia

1.      JULIA  PODLECKA      Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

2.      GABRIEL  ŁASAK       Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

3.      KRAWCZYK  NATALIA       Szkoła Podstawowa nr 218  Warszawa

4.      MATEUSZ   TYC     Szkoła Podstawowa nr 109   Warszawa

5.      ADRIAN  BOJANOWSKI     Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a także rodzicom i opiekunom.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród 18.12.2017 r. (poniedziałek) godz. 13.55

w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 109  w Warszawie

 
                                                                                                           Serdecznie zapraszam
                                                                                            Monika Zimny
 

Ogłoszenia

SP 109 w Warszawie

Zapraszamy na stronę szkoły 

Gazetki świetlicy

  • 100_2933.JPG
  • 100_2934.JPG
  • 100_2937.JPG
  • 100_2938.JPG
  • 100_2942.JPG

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sympatykom Świetlicy Szkolnej

tablica przyjaciele swietlicy

Rok  szkolny 2013/2014

Podziękowanie dla mamy Jasia z klasy Ic za przyniesienie gier i pomocy dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla mamy Macieja z klasy Ib za podarowanie kalendarzy.

Podziękowanie dla mamy Antka z klasy III c za ufundowanie nagród dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Rok  szkolny 2014/2015

Podziękowanie dla mamy Mateusza z klasy III c za ufundowanie pomocy dydaktycznej do świetlicy.

Podziękowanie dla mamy Julii z klasy Id za przyniesienie fajnych gier.

Podziękowanie dla mamy Karoliny z klasy I za podarowanie nam super klocków.

Podziękowanie dla taty Oli z klasy 0a za wielkie pudełko klocków do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Macieja z klasy IV b za podarowanie fajnych gier i książek do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Stefana i Jędrka z klasy III a za podarowanie piłki nożnej i pompki z iglą do pompowania naszych piłek. 

Podziękowania dla mamy Dominiki z klasy II d za podarowanie baterii do świetlicy szkolnej.

Podziekowania dla mamy Oliwki z klasy 0b za papier do kolorowanek.

Podziękowania dla taty Tymona z klasy III a za gry i puzzle.

Podziekowania dla mamy Hani z klasy I

Podziekowania dla taty Grzesia z klasy III a za 3 gry do świetliy szkolnej

Podziękowania dla Oskara z klasy Vc za przyniesione gry edukacyjne

Podziękowania dla Basi z klasy I e za przyniesione puzzle

Podziekowania dla Marysi z klasy I b za kolorowy, świecący telefon zabawkowy

Rok szkolny 2015/2016

Podziękowanie dla mamy Łukasz z klasy 6 c za przyniesione gry do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Jędrka z klasy 4 za przyniesienie gier do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Sandry z klasy 2 za przyniesienie farb i plasteliny do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla taty Stasia z klasy I a za podarowanie do świetlicy farb do malowania.

Podziękowanie dla taty Adasia z klasy II b za podarowanie do świetlicy flamastrów i pędzli do malowania.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podziękowania dla mamy Marka z klasy II d za puzzle do świetlicy szkolnej

Podziekowania dla taty Adama z klasy III b

Podziękowania dla Darii z klasy VI b 

Podziękowania dla Patrycji z klasy IV c

Podziękowania dla Asi z klasy II c 

Podziękowania dla Rafała z klasy VI c

Podziekowania dla Antka z klasy V c

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY

Wyróżnienie Świetlik

 

Wyróżniającym się uczniom jak również rodzicom wręczamy odznakę ,,ŚWIETLIK” .

czytaj więcej