• 5.jpg
  • SAM_6342.JPG
  • slider1.jpg
  • slider10.jpg
  • slider13.jpg
  • sliderpasowanie.jpg
  • tn_Aparatszkoła2012_13_007.jpg
  • WP_22 listopada 2015_qstore.jpg
  • WP_20151117_08_48_45_Pro.jpg
  • WP_20160225_13_03_23_Pro.jpg

Wyniki III Warszawskiego Konkursu "Anioł Bożonarodzeniowy 2016"

Warszawa, 15.12.2016 r.

Protokół konkursu III Warszawski Konkurs Anioł Bożonarodzeniowy 2016

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel plastyki, wychowawca Świetlicy Szkolnej – Pani Małgorzata Sprycha

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy – Aleksandra Floriańska

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy - Agata Cygan

wyłonili:

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2016”

Kategoria klas I- III

Miejsce I

Mateusz Rędziński kl. II d   Szkoła Podstawowa nr 81 Warszawa

Matylda Otolska     kl. II n   Szkoła Podstawowa nr 356

Miejsce II

Katarzyna Dziedziejko kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 225

Lena Pohadajło kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 246

 Miejsce III

Bartosz Janik Szkoła Podstawowa nr 246 kl. II b

Antonina Braun Szkoła Podstawowa nr 16 kl. II s

 Kategoria: Anioł pachnący

Amelia Trzaska Szkoła Podstawowa nr 356   kl. II l

Kategoria: Innowacja

Oleg Dominicki  lat 7   Szkoła Podstawowa nr 218

Cezary Nojszewski kl. I a Szkoła Podstawowa nr 75

Michalina Świerdza lat 7 Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia:

1. Maja Bożek    Szkoła Podstawowa nr 218

2. Aleksandra Kowalska kl. III d Szkoła Podstawowa 275 z oddz. integracyjnymi

3. Patrycja Czemiel kl. III s Szkoła Podstawowa nr 16

4. Paulina Magdziarz kl. II d Szkoła Podstawowa nr 81

5. Apolonia Jońska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 138

6. Sara Muratow kl. III Szkoła Podstawowa nr 298

7. Helena Ostrowska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 340

8. Natalia Kupczyk kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 298

9. Antonina Pisarek kl. II Szkoła Podstawowa nr 85

10. Joanna Bajszczak kl. III a Szkoła Podstawowa nr 124

11. Antonina Olejarczyk kl. I c Szkoła Podstawowa nr 356

12. Katarzyna Mocarska kl. II Szkoła Podstawowa nr 258

13. Matylda Kącka kl. III Szkoła Podstawowa nr 340

14. Iza Węgier kl. II e Szkoła Podstawowa nr 275 z oddz. Integracyjnymi

15. Zuzanna Pawlak kl. III a Zespół Szkół 45

16. Marta Kościołek   kl. I b Szkoła Podstawowa nr 109

Kategoria klas IV- VI

Miejsce I

Kinga Markiewicz kl. IV b   Szkoła Podstawowa nr 28

Kacper Łukasik kl. VI   Zespół Szkół nr 45

Marcin Dominiak kl. V c   Zespół Szkół Specjalnych nr 63

Miejsce II

Andżelika Pękul   kl. IV a  Szkoła Podstawowa integracyjna nr 317

Marta Podpora kl. IV b     Szkoła Podstawowa nr 138

Ewelina Wąs kl. VI   Szkoła Podstawowa nr 16   opiekun: Marta Czarzasta

Miejsce III

Aleksandra Stojek kl. V b   Szkoła Podstawowa nr 75

Barbara Grzybek kl. VI d   Szkoła Podstawowa nr 109

Nikola Makowska kl. VI b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł innowacyjny:

Karolina Sałek kl. VI a   Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317

Julia Izdebska kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 28

Bartosz Korzeniewski kl. IV d Zespół Szkół nr 45

Kinga Larenta kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Gracjan Krupa kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł dźwiękowy:

Eryk Karsui Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia

1. Marta Szabelska kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 246

2. Jeremi Adamowicz kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 166

3. Marcin Zarembowicz kl. V b  Szkoła Podstawowa nr 225

4. Magdalena Prusak kl. VI a   Szkoła Podstawowa nr 225

5. Emilia Jurczak kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 109

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród 21.12.2016 r. godz. 13.50 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia

SP 109 w Warszawie

Zapraszamy na stronę szkoły 

Gazetki świetlicy

  • 100_2933.JPG
  • 100_2934.JPG
  • 100_2937.JPG
  • 100_2938.JPG
  • 100_2942.JPG

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sympatykom Świetlicy Szkolnej

tablica przyjaciele swietlicy

Rok  szkolny 2013/2014

Podziękowanie dla mamy Jasia z klasy Ic za przyniesienie gier i pomocy dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla mamy Macieja z klasy Ib za podarowanie kalendarzy.

Podziękowanie dla mamy Antka z klasy III c za ufundowanie nagród dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Rok  szkolny 2014/2015

Podziękowanie dla mamy Mateusza z klasy III c za ufundowanie pomocy dydaktycznej do świetlicy.

Podziękowanie dla mamy Julii z klasy Id za przyniesienie fajnych gier.

Podziękowanie dla mamy Karoliny z klasy I za podarowanie nam super klocków.

Podziękowanie dla taty Oli z klasy 0a za wielkie pudełko klocków do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Macieja z klasy IV b za podarowanie fajnych gier i książek do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Stefana i Jędrka z klasy III a za podarowanie piłki nożnej i pompki z iglą do pompowania naszych piłek. 

Podziękowania dla mamy Dominiki z klasy II d za podarowanie baterii do świetlicy szkolnej.

Podziekowania dla mamy Oliwki z klasy 0b za papier do kolorowanek.

Podziękowania dla taty Tymona z klasy III a za gry i puzzle.

Podziekowania dla mamy Hani z klasy I

Podziekowania dla taty Grzesia z klasy III a za 3 gry do świetliy szkolnej

Podziękowania dla Oskara z klasy Vc za przyniesione gry edukacyjne

Podziękowania dla Basi z klasy I e za przyniesione puzzle

Podziekowania dla Marysi z klasy I b za kolorowy, świecący telefon zabawkowy

Rok szkolny 2015/2016

Podziękowanie dla mamy Łukasz z klasy 6 c za przyniesione gry do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Jędrka z klasy 4 za przyniesienie gier do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Sandry z klasy 2 za przyniesienie farb i plasteliny do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla taty Stasia z klasy I a za podarowanie do świetlicy farb do malowania.

Podziękowanie dla taty Adasia z klasy II b za podarowanie do świetlicy flamastrów i pędzli do malowania.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podziękowania dla mamy Marka z klasy II d za puzzle do świetlicy szkolnej

Podziekowania dla taty Adama z klasy III b

Podziękowania dla Darii z klasy VI b 

Podziękowania dla Patrycji z klasy IV c

Podziękowania dla Asi z klasy II c 

Podziękowania dla Rafała z klasy VI c

Podziekowania dla Antka z klasy V c

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY

Wyróżnienie Świetlik

 

Wyróżniającym się uczniom jak również rodzicom wręczamy odznakę ,,ŚWIETLIK” .

czytaj więcej