• 5.jpg
  • SAM_6342.JPG
  • slider1.jpg
  • slider10.jpg
  • slider13.jpg
  • sliderpasowanie.jpg
  • tn_Aparatszkoła2012_13_007.jpg
  • WP_22 listopada 2015_qstore.jpg
  • WP_20151117_08_48_45_Pro.jpg
  • WP_20160225_13_03_23_Pro.jpg

Wyniki III Warszawskiego Konkursu "Anioł Bożonarodzeniowy 2016"

Warszawa, 15.12.2016 r.

Protokół konkursu III Warszawski Konkurs Anioł Bożonarodzeniowy 2016

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel plastyki, wychowawca Świetlicy Szkolnej – Pani Małgorzata Sprycha

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy – Aleksandra Floriańska

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy - Agata Cygan

wyłonili:

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2016”

Kategoria klas I- III

Miejsce I

Mateusz Rędziński kl. II d   Szkoła Podstawowa nr 81 Warszawa

Matylda Otolska     kl. II n   Szkoła Podstawowa nr 356

Miejsce II

Katarzyna Dziedziejko kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 225

Lena Pohadajło kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 246

 Miejsce III

Bartosz Janik Szkoła Podstawowa nr 246 kl. II b

Antonina Braun Szkoła Podstawowa nr 16 kl. II s

 Kategoria: Anioł pachnący

Amelia Trzaska Szkoła Podstawowa nr 356   kl. II l

Kategoria: Innowacja

Oleg Dominicki  lat 7   Szkoła Podstawowa nr 218

Cezary Nojszewski kl. I a Szkoła Podstawowa nr 75

Michalina Świerdza lat 7 Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia:

1. Maja Bożek    Szkoła Podstawowa nr 218

2. Aleksandra Kowalska kl. III d Szkoła Podstawowa 275 z oddz. integracyjnymi

3. Patrycja Czemiel kl. III s Szkoła Podstawowa nr 16

4. Paulina Magdziarz kl. II d Szkoła Podstawowa nr 81

5. Apolonia Jońska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 138

6. Sara Muratow kl. III Szkoła Podstawowa nr 298

7. Helena Ostrowska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 340

8. Natalia Kupczyk kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 298

9. Antonina Pisarek kl. II Szkoła Podstawowa nr 85

10. Joanna Bajszczak kl. III a Szkoła Podstawowa nr 124

11. Antonina Olejarczyk kl. I c Szkoła Podstawowa nr 356

12. Katarzyna Mocarska kl. II Szkoła Podstawowa nr 258

13. Matylda Kącka kl. III Szkoła Podstawowa nr 340

14. Iza Węgier kl. II e Szkoła Podstawowa nr 275 z oddz. Integracyjnymi

15. Zuzanna Pawlak kl. III a Zespół Szkół 45

16. Marta Kościołek   kl. I b Szkoła Podstawowa nr 109

Kategoria klas IV- VI

Miejsce I

Kinga Markiewicz kl. IV b   Szkoła Podstawowa nr 28

Kacper Łukasik kl. VI   Zespół Szkół nr 45

Marcin Dominiak kl. V c   Zespół Szkół Specjalnych nr 63

Miejsce II

Andżelika Pękul   kl. IV a  Szkoła Podstawowa integracyjna nr 317

Marta Podpora kl. IV b     Szkoła Podstawowa nr 138

Ewelina Wąs kl. VI   Szkoła Podstawowa nr 16   opiekun: Marta Czarzasta

Miejsce III

Aleksandra Stojek kl. V b   Szkoła Podstawowa nr 75

Barbara Grzybek kl. VI d   Szkoła Podstawowa nr 109

Nikola Makowska kl. VI b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł innowacyjny:

Karolina Sałek kl. VI a   Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317

Julia Izdebska kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 28

Bartosz Korzeniewski kl. IV d Zespół Szkół nr 45

Kinga Larenta kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Gracjan Krupa kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł dźwiękowy:

Eryk Karsui Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia

1. Marta Szabelska kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 246

2. Jeremi Adamowicz kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 166

3. Marcin Zarembowicz kl. V b  Szkoła Podstawowa nr 225

4. Magdalena Prusak kl. VI a   Szkoła Podstawowa nr 225

5. Emilia Jurczak kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 109

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród 21.12.2016 r. godz. 13.50 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia

                     

 Majówka 2018 !!!

"Podróż w jeden dzień do Europy"

 

12.05.2018 r.

godz. 10.00 - 14.00

 

-  konkurs plastyczny

"Podróż w jeden dzień do Europy"

 

- konkurs wiedzy o Europie

 

- kolorowangi flag Europy

 

- malowanie buziek

  i paznokci we flagi Europy

 

- konkursy sportowe

 

- teatrzyk na scenie "Rodzina w Europie"

 

- loteria

 

- licytacja

 

- szkolny Punkt Informacji Europejskiej

 

Serdecznie zapraszamy

SP 109 w Warszawie

Zapraszamy na stronę szkoły 

Gazetki świetlicy

  • 100_2933.JPG
  • 100_2934.JPG
  • 100_2937.JPG
  • 100_2938.JPG
  • 100_2942.JPG

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sympatykom Świetlicy Szkolnej

tablica przyjaciele swietlicy

Rok  szkolny 2013/2014

Podziękowanie dla mamy Jasia z klasy Ic za przyniesienie gier i pomocy dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla mamy Macieja z klasy Ib za podarowanie kalendarzy.

Podziękowanie dla mamy Antka z klasy III c za ufundowanie nagród dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Rok  szkolny 2014/2015

Podziękowanie dla mamy Mateusza z klasy III c za ufundowanie pomocy dydaktycznej do świetlicy.

Podziękowanie dla mamy Julii z klasy Id za przyniesienie fajnych gier.

Podziękowanie dla mamy Karoliny z klasy I za podarowanie nam super klocków.

Podziękowanie dla taty Oli z klasy 0a za wielkie pudełko klocków do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Macieja z klasy IV b za podarowanie fajnych gier i książek do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Stefana i Jędrka z klasy III a za podarowanie piłki nożnej i pompki z iglą do pompowania naszych piłek. 

Podziękowania dla mamy Dominiki z klasy II d za podarowanie baterii do świetlicy szkolnej.

Podziekowania dla mamy Oliwki z klasy 0b za papier do kolorowanek.

Podziękowania dla taty Tymona z klasy III a za gry i puzzle.

Podziekowania dla mamy Hani z klasy I

Podziekowania dla taty Grzesia z klasy III a za 3 gry do świetliy szkolnej

Podziękowania dla Oskara z klasy Vc za przyniesione gry edukacyjne

Podziękowania dla Basi z klasy I e za przyniesione puzzle

Podziekowania dla Marysi z klasy I b za kolorowy, świecący telefon zabawkowy

Rok szkolny 2015/2016

Podziękowanie dla mamy Łukasz z klasy 6 c za przyniesione gry do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Jędrka z klasy 4 za przyniesienie gier do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Sandry z klasy 2 za przyniesienie farb i plasteliny do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla taty Stasia z klasy I a za podarowanie do świetlicy farb do malowania.

Podziękowanie dla taty Adasia z klasy II b za podarowanie do świetlicy flamastrów i pędzli do malowania.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podziękowania dla mamy Marka z klasy II d za puzzle do świetlicy szkolnej

Podziekowania dla taty Adama z klasy III b

Podziękowania dla Darii z klasy VI b 

Podziękowania dla Patrycji z klasy IV c

Podziękowania dla Asi z klasy II c 

Podziękowania dla Rafała z klasy VI c

Podziekowania dla Antka z klasy V c

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY

Pisemko Świetlik

Regularnie raz w miesiącu nasza świetlica redaguje pisemko ŚWIETLIK

Kwiecień 2018

Marzec 2018

Luty 2018

Styczeń 2018

Grudzień 2017

Listopad 2017

Październik 2017

Wrzesień 2017

Czerwiec 2017

Wyróżnienie Świetlik

 

Wyróżniającym się uczniom jak również rodzicom wręczamy odznakę ,,ŚWIETLIK” .

czytaj więcej