• 5.jpg
  • SAM_6342.JPG
  • slider1.jpg
  • slider10.jpg
  • slider13.jpg
  • sliderpasowanie.jpg
  • tn_Aparatszkoła2012_13_007.jpg
  • WP_22 listopada 2015_qstore.jpg
  • WP_20151117_08_48_45_Pro.jpg
  • WP_20160225_13_03_23_Pro.jpg

Wyniki warszawskiego konkursu plastyczono - technicznego "ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY 2015"

Protokół z dnia 07.12.2015 r.

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel – wychowawca Świetlicy Szkolnej – Pani Alicja Sokołowska

wyłonili:

 

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2015”

Kategoria klas 0 - I

Miejsce I

Kacper Witkowski SP z oddziałami integracyjnymi nr 61 ul. Białobrzeska 27, Warszawa

Bartek Srebnicki SP nr 109 im. Batalionów Chłopskich, ul. Przygodna 2,    Warszawa

Zosia Grzywińska SP 185 im. UNICEF, ul. gen. T. Bora –Komorowskiego 31, Warszawa

 

Miejsce II

Hanna Kossek ZSP nr 2, ul. Brygadzistów 18, Warszawa, op. Anna Grzeszyk

Jagoda Telecka SP nr 222 im. Jana Brzechwy, ul. Esperanto 7a ,Warszawa, op. Ewelina Wieniec

Laura Bałdyga SP nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego ul. Radzymińska 227, Warszawa

 

Miejsce III

Antoni Zalecki SP nr 34 im. Stanisława Dubois, ul. Kruczkowskiego 12 b, Warszawa, op. Julia Główczyńska

Michał Gąstoł SP nr 255, ul. Kamionkowska 36/44, Warszawa, op. Beata Kamińska

Zuzanna Michalska SP nr 317, ul. Deotymy 37 Warszawa, op. Magdalena Rzepińska, Małgorzata Filipiak

 

Wyróżnienia:

1. Zuzanna Zielińska SP nr 61 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Białobrzeska 27, 02-340 Warszawa, op. Anna Zagdańska i siostra Tymoteusza

2. Maja Michalkiewicz SP nr 34 im. Stanisława Dubois, ul. Kruczkowskiego 12 b, Warszawa, op. Aleksandra Kanciała

3. Fryderyk Janiak SP nr 255, ul. Kamionkowska 36/44 03- 805 Warszawa, op. Ewelina Sochacka

4. Gabrysia Adamaszek SP nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego, ul. Lokajskiego 3, Warszawa   op. Karolina Wójcik

5. Aleksandra Wiśniewska SP nr 222 im. Jana Brzechwy ul. Esperanto 7 a, Warszawa, op. Ewelina Wielec

6. Jagoda Domagała ZSP nr 2 ul. Brygadzistów 18, Warszawa, op. Joanna Kokosińska

7. Magdalena Masiak SP nr 143 ul. Al. Stanów Zjednoczonych 27, Warszawa, op. Agnieszka Starzyk

8. Lena Kaczyńska SP nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 , Warszawa op. Anna Gnatowska

9. Zuzanna Krysiuk SP nr 222 im. Jana Brzechwy, ul. Esperanto 7 a, Warszawa, op. Ewelina Wielec

10. Michalina Chazbijewicz SP nr 61 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Białobrzeska 27, Warszawa, op. Anna Zagdańska i s.Tymoteusza

11. Aleksandra Styś SP nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych, ul. Poezji 5, Warszawa, op. Sylwia Morkowska

12. Jasińska Natalia SP nr 28 ul. Gościeradowska 18/20, Warszawa, op. Barbara Waśko

13. Małgorzata Pogonowska SP nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych, ul. Poezji 5 ,Warszawa , op. Paulina Mackiewicz

14. Olga Paszewska SP nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych, ul. Poezji 5, Warszawa, op. Sylwia Morkowska

15. Pola Chałasz SP nr 306 ul. Tkaczy 27,   Warszawa, op. Agnieszka Sikora

Kategoria klas II- III

 

Miejsce I

Aleksandra Pytel SP nr 114 z Oddz. Integracyjnymi im. J. Cierniaka ul. Remiszewska 40, Warszawa, op. Iwona Osucha

Zofia Kuriata SP nr 352   ul. Conrada 6 , Warszawa, op. Anna Michalak

Kinga Karwowska SP nr 218   ul. M. Kajki 80/82, Warszawa,    op. Renata Kądziela

Helena Rakowska SP nr 53 ul. Rudzka 6, Warszawa

Maja Budzan SP nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 , Warszawa op. Ewa Malasiewicz

 

Miejsce II

Marianna Maślanka SP nr 80 im. Marii Kownackiej, Warszawa op. Mariusz Barzał

Alicja Tomaszewska SP nr 317 ul. Deotymy 37, Warszawa, op. Jolanta Buława, Izabela Zimnicka

Wiktor Kociszewski SP nr 109 im. Batalionów Chłopskich, ul. Przygodna 2,    03-991Warszawie op. Monika Kociszewska

Julia Grzywińska SP nr 185 im. Unicef, ul. Gen. Tadeusza Bora – Komorowskiego 31,   Warszawa   op. Agata Giedasz

Miejsce III

Michał Mierzejewski SP nr 185 im. Unicef ul. Gen. Tadeusza Bora – Komorowskiego 31,   Warszawa op. Agata Giedasz

Alicja Styczyńska SP nr 75 im. M. Konopnickiej , ul. Niecała 14, Warszawa op. Cezary Jędruchniewicz

Karolina Lipińska SP nr 285 ul. Turmoncka 20 , Warszawa op. Magdalena Lipińska

Zuzanna Leszczyńska ZSP nr 2 ul. Brygadzistów 18 , Warszawa

Wyróżnienia

1.Aleksandra Trzaskowska SP nr 42 z oddz. Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Balkonowa 4 , Warszawa  

op. Olga Prus-Szlaska            

2. Magda Bogdańska SP nr 34 im. Stanisława Dubois, ul. Kruczkowskiego 12 b, Warszawa, op. Wiktor Wawrzyniak

3. Julia Kołodziejska SP nr 80 im. Marii Kownackiej, Warszawa op. Renata Płoszajska

4. Julia Nowotniak SP nr 28 im. Stefana Żeromskiego, ul. Gościeradowska 18/20, Warszawa, op. Emilia Błasiak

5.Marysia Palińska SP nr 61 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Białobrzeska 27, Warszawa, op. Anna Zagdańska i siostra Tymoteusza

6. Julia Maćkiewicz SP nr 150 im. Walerego Wróblewskiego, ul. Thomme’ego 1, Warszawa, op. Agnieszka Prokopczuk

7. Helena Smaga SP nr 306 ul. Tkaczy 27, Warszawa, op. Karolina Kowalska

8. Maria Jakubowska SP nr 114 z Oddz. Integracyjnymi im. J. Cierniaka ul. Remiszewska 40,   Warszawa, op. Kamila Kamińska

9. Kasia Moskwa SP nr 255, ul. Kamionkowska 36/44 03- 805 Warszawa, op. Ewa Rosłon

10. Michalina Stępień SP nr 75 im. M. Konopnickiej , ul. Niecała 14, Warszawa op. Joanna Makowska

11. Joanna Andrzejewska SP nr 340 ul. Lokajskiego 3, Warszawa , op. Anna Majewska

12. Marcin Miziołek SP nr 298 ul. Krokusa 2, Warszawa, op. Luiza Bączek

13. Lilianna Marcinkowska SP nr 28 ul. Gościeradowska 18/20, Warszawa, op. Patrycja Kwiatkowska

14. Magdalena Dobrzańska SP nr 26 im. M. Biernackiego, ul Miedziana 8, Warszawa, op. Kinga Malantowicz

15. Oktawian Ornatkiewicz SP nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Górczewska 201, Warszawa, op. Katarzyna Małachowska

16. Jan Biedruna SP nr 76 im. 13 Dywizjonu Piechoty Strzelców Kresowych, ul. Poezji 5, Warszawa, op. Agata Wyszomierska

17. Kamila Kras SP nr 150 im. Walerego Wróblewskiego, ul. Thomme’ego 1, Warszawa, op. Małgorzata Bąk

18. Amelia Bodylska SP nr 109 im. Batalionów Chłopskich, ul. Przygodna 2,    Warszawa, op. Monika Szafranowicz

19 . Amelia Lebioda SP nr 76 im. 13 Dywizjonu Piechoty Strzelców Kresowych, ul. Poezji 5, Warszawa, op. Elżbieta Piątkowska

20. Zuzanna Grzeszutek SP nr 114 z Oddz. Integracyjnymi im. J. Cierniaka, ul. Remiszewska  40,   Warszawa, op. Iwona Osuch

aniolki3 

 

aniolki1

 

 aniolki

 

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD

17.12.2015 r. godz. 13.30

DUŻA SALA GIMNASTYCZNA

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 109

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ogłoszenia

SP 109 w Warszawie

Zapraszamy na stronę szkoły 

Gazetki świetlicy

  • 100_2933.JPG
  • 100_2934.JPG
  • 100_2937.JPG
  • 100_2938.JPG
  • 100_2942.JPG

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sympatykom Świetlicy Szkolnej

tablica przyjaciele swietlicy

Rok  szkolny 2013/2014

Podziękowanie dla mamy Jasia z klasy Ic za przyniesienie gier i pomocy dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla mamy Macieja z klasy Ib za podarowanie kalendarzy.

Podziękowanie dla mamy Antka z klasy III c za ufundowanie nagród dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Rok  szkolny 2014/2015

Podziękowanie dla mamy Mateusza z klasy III c za ufundowanie pomocy dydaktycznej do świetlicy.

Podziękowanie dla mamy Julii z klasy Id za przyniesienie fajnych gier.

Podziękowanie dla mamy Karoliny z klasy I za podarowanie nam super klocków.

Podziękowanie dla taty Oli z klasy 0a za wielkie pudełko klocków do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Macieja z klasy IV b za podarowanie fajnych gier i książek do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Stefana i Jędrka z klasy III a za podarowanie piłki nożnej i pompki z iglą do pompowania naszych piłek. 

Podziękowania dla mamy Dominiki z klasy II d za podarowanie baterii do świetlicy szkolnej.

Podziekowania dla mamy Oliwki z klasy 0b za papier do kolorowanek.

Podziękowania dla taty Tymona z klasy III a za gry i puzzle.

Podziekowania dla mamy Hani z klasy I

Podziekowania dla taty Grzesia z klasy III a za 3 gry do świetliy szkolnej

Podziękowania dla Oskara z klasy Vc za przyniesione gry edukacyjne

Podziękowania dla Basi z klasy I e za przyniesione puzzle

Podziekowania dla Marysi z klasy I b za kolorowy, świecący telefon zabawkowy

Rok szkolny 2015/2016

Podziękowanie dla mamy Łukasz z klasy 6 c za przyniesione gry do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Jędrka z klasy 4 za przyniesienie gier do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Sandry z klasy 2 za przyniesienie farb i plasteliny do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla taty Stasia z klasy I a za podarowanie do świetlicy farb do malowania.

Podziękowanie dla taty Adasia z klasy II b za podarowanie do świetlicy flamastrów i pędzli do malowania.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podziękowania dla mamy Marka z klasy II d za puzzle do świetlicy szkolnej

Podziekowania dla taty Adama z klasy III b

Podziękowania dla Darii z klasy VI b 

Podziękowania dla Patrycji z klasy IV c

Podziękowania dla Asi z klasy II c 

Podziękowania dla Rafała z klasy VI c

Podziekowania dla Antka z klasy V c

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY

Pisemko Świetlik

Wyróżnienie Świetlik

 

Wyróżniającym się uczniom jak również rodzicom wręczamy odznakę ,,ŚWIETLIK” .

czytaj więcej