• 5.jpg
  • SAM_6342.JPG
  • slider1.jpg
  • slider10.jpg
  • slider13.jpg
  • sliderpasowanie.jpg
  • tn_Aparatszkoła2012_13_007.jpg
  • WP_22 listopada 2015_qstore.jpg
  • WP_20151117_08_48_45_Pro.jpg
  • WP_20160225_13_03_23_Pro.jpg

Nowy rok szkolny 2018/2019

 Wykaz bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w świetlicy w roku szkolnym 2018/2019

Grafik jest aktualny od 01.10.2018

Uwaga! Może nastąpić zmiana dnia, godziny i numeru sali z przyczyn organizacyjnych.

                                                                                                  

KLASY I

Zajęcia - nazwa Sala Godzina

Dzień tygodnia

Klasy Osoba prowadząca
Zajęcia plastyczne 105 08.55-09.40 poniedziałek I b, I c Małgorzata Sprycha
Zajęcia plastyczne 105 12.45-13.30 czwartek I d Małgorzata Sprycha
Czytanie na dywanie 113 07.45-08.45 poniedziałek I Paulina Dolina
Czytanie na dywanie 113 14.00-15.00 czwartek I Paulina Dolina
Zabawy z techniką 105 8.50-10.50 piątek I Anna Rafalska
Koło sportowe boisko/sala gimnastyczna 15.55-16.40 poniedziałek I a, I b, I c, I d Rafał Edward Goławski
Koło sportowe boisko/sala gimnastyczna 08.55-09.40 wtorek I a, I d Rafał Edward Goławski
Zajęcia terapeutyczne z wykorzystaniem mozaiki 105 13.00-14.00 poniedziałek I Alicja Kowalczyk

 

Kierownik świetlicy zastrzega sobie zmiany w grafiku które mogą wystąpić w ciągu roku szkolnego.

 

                                                                                           

Wykaz bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w świetlicy w roku szkolnym 2018/2019

Grafik jest aktualny od 01.10.2018

Uwaga! Może nastąpić zmiana dnia, godziny i numeru sali z przyczyn organizacyjnych.

KLASY II

Zajęcia - nazwa Sala Godzina

Dzień tygodnia

 

Klasy Osoba prowadząca
Zajęcia świetlicowe - origami

007

 

09.50–10.35 poniedziałek 2 b, 2d Wioletta Zatorska
Zajęcia świetlicowe - origami

105/006

 

10.45–11.30 czwartek 2 a, 2c Wioletta Zatorska
Szkolne koło terapeutyczne - grupa zamknięta 015 13.55-14.55 piątek I - III Wioletta Zatorska
Szkolne koło terapeutyczne - grupa zamknięta 015 15.00-16.00 piątek I – III Wioletta Zatorska
Zajęcia świetlicowe – szachy 007 14.10-14.55 poniedziałek 2a, 2c Aleksandra Floriańska
Zajęcia świetlicowe – szachy 007 14.30–15.15 wtorek 2 a, b, c, d Aleksandra Floriańska
Zabawy z techniką 105 8.50-10.50

piątek

 

II Anna Rafalska
Czytanie na dywanie 113 07.45-08.45

poniedziałek

 

II Paulina Dolina
Czytanie na dywanie 113 14.00–15.00

czwartek

 

II Paulina Dolina
Gry i zabawy sportowe boisko/sala gimnastyczna 15.55-16.40 poniedziałek II a, b, c, d Rafał Goławski
Zajęcia matematyczne 007

13.00–13.40

 

piątek II Beata Kolas
Zajęcia ortograficzne 007

10.00-10.40

 

czwartek II Beata Kolas
Zajęcia profilaktyczno – wychowawcze „Spójrz inaczej 204

09.50–10.35

 

wtorek II b Halina Wręga
Zajęcia profilaktyczno – wychowawcze „Spójrz inaczej 202

08.55-09.40

 

wtorek II d Halina Wręga

 

Kierownik świetlicy zastrzega sobie zmiany w grafiku które mogą wystąpić w ciągu roku szkolnego.

 

                                                                                          

Wykaz bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w świetlicy w roku szkolnym 2018/2019

Grafik jest aktualny od 01.10.2018

Uwaga! Może nastąpić zmiana dnia, godziny i numeru sali z przyczyn organizacyjnych.

KLASY III

Zajęcia - nazwa Sala Godzina

Dzień tygodnia

 

Klasy Osoba prowadząca

Kultura słowa

113 10.45-11.30 poniedziałek III c Danuta Romańska

Kultura słowa

113 9.50-10.35 czwartek III b Danuta Romańska

Zabawy z techniką

105 8.50-10.50 piątek III Anna Rafalska

Czytanie na dywanie

113 07.45 -08.45 poniedziałek III Paulina Dolina

Czytanie na dywanie

113 14.00 – 15.00 czwartek III Paulina Dolina

TRIZ – zajęcia twórczości

113/114 15.50 – 16.35 wtorek III Agata Cygan

Zajęcia geograficzne – Poznaj Świat

114 09.50 – 10.50 wtorek III Sylwia Galińska
Zajęcia terapeutyczne z wykorzystaniem mozaiki

105

12.00-13.00 poniedziałek III Alicja Kowalczyk
Klub Gier Planszowych 113/114 15.00 – 15.45 czwartek III

Agata Cygan

Kierownik świetlicy zastrzega sobie zmiany w grafiku które mogą wystąpić w ciągu roku szkolnego.

 

                                                                                           

 Wykaz bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w świetlicy w roku szkolnym 2018/2019

Grafik jest aktualny od 01.10.2018

Uwaga! Może nastąpić zmiana dnia, godziny i numeru sali z przyczyn organizacyjnych.

KLASY IV –VIII

Zajęcia - nazwa Sala Godzina

Dzień tygodnia

 

Klasy Osoba prowadząca
Koło majsterkowania M 201 14.10-15.45 czwartek V-VIII Anna Rafalska
Koło informatyczne 211 15.00 – 15.45 wtorek IV-VIII Monika Zimny
Zajęcia geograficzne – Poznaj Świat 114 09.50 – 10.50 wtorek IV Sylwia Galińska
Koło geograficzne 222 15.50 – 16.50 wtorek V Sylwia Galińska
Koło geograficzne – „Geografia świata” 222 15.50 – 16.50 środa VIII Sylwia Galińska

Koło teatralne „Słoneczka 109 – tej”

 

16.00 – 18.00

czwartek

IV-VIII

Paulina Dolina

Agnieszka Olewiecka

Monika Zimny

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego 113 08.45- 09.45 poniedziałek IV, V Paulina Dolina
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego 113 15.00 – 16.00 czwartek IV, V Paulina Dolina
Koło języka francuskiego 113 09.00 – 10.00 poniedziałek V Dorota Walasek
Koło języka francuskiego 113 10.00 - 11.00 środa IV c, V Dorota Walasek
Szkolne Koło Młodego Wolontariusza 113 09.00 - 10.00 wtorek IV-VIII Joanna Stepaniuk
Szkolne Koło Młodego Wolontariusza 113 09.00 – 10.00 piątek IV-VIII Joanna Stepaniuk
Koło ortograficzne 113 11.45 – 12.45 wtorek IV Alicja Kowalczyk

 

                                                            

Zestawienie konkursów 2017/2018

Konkurs plastyczny „ Pocztówka z wakacji – Klub Kultury Zastów”

Opiekun: Małgorzata Sprycha

 

 Konkurs plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja” - Klub Kultury Zastów.

 

Opiekun: Małgorzata Sprycha

 

 Konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa ” - Klub Kultury Marysin.

 

Opiekun: Małgorzata Sprycha

 

Warszawski Konkurs „Anioł Bożonarodzeniowy 2017”

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu plastycznego o Europie

                                         Warszawa, 10.05.2018 r.            

                                                                                                     

PROTOKÓŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO

pod hasłem: ”Podróż w jeden dzień do Europy”

Szkolna komisja konkursowa w Szkole Podstawowej Nr 109 w Warszawiew składzie:

Przewodnicząca: wicedyrektor Hanna Ratańska Szot

Członek: Kierownik świetlicy - Monika Zimny

Członek: Nauczyciel – wychowawca świetlicy – Małgorzata Sprycha

w dniu 10.05.2018 r. ogłosiła wyniki konkursu plastycznego                                                                                                                    

Komisja nagrodziła 6 uczniów:

Czytaj więcej...

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O EUROPIE

Organizatorzy konkursu:

Wychowawcy świetlicy szkolnej: p. Halina Wręga, p. Aleksandra Floriańska,

p. Beata Kolas, p. Wioletta Zatorska

Czytaj więcej...

Akcja "Posprzątaj na Majówkę"

          POSPRZĄTAJ NA MAJÓWKĘ!!!

 

Czytaj więcej...

Laureaci konkursu plastycznego „Kartka Wielkanocna 2018”

Kl. 0-II

  1. Roch Zalewski II c
  2. Dawid Dziuban I b, Bruno Pawlicki I a
  3. Matylda Majcherczyk 0b

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

SP 109 w Warszawie

Zapraszamy na stronę szkoły 

Gazetki świetlicy

  • 100_2933.JPG
  • 100_2934.JPG
  • 100_2937.JPG
  • 100_2938.JPG
  • 100_2942.JPG

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sympatykom Świetlicy Szkolnej

tablica przyjaciele swietlicy

Rok  szkolny 2013/2014

Podziękowanie dla mamy Jasia z klasy Ic za przyniesienie gier i pomocy dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

Podziękowanie dla mamy Macieja z klasy Ib za podarowanie kalendarzy.

Podziękowanie dla mamy Antka z klasy III c za ufundowanie nagród dla dzieci uczęszczających do świetlicy.

Rok  szkolny 2014/2015

Podziękowanie dla mamy Mateusza z klasy III c za ufundowanie pomocy dydaktycznej do świetlicy.

Podziękowanie dla mamy Julii z klasy Id za przyniesienie fajnych gier.

Podziękowanie dla mamy Karoliny z klasy I za podarowanie nam super klocków.

Podziękowanie dla taty Oli z klasy 0a za wielkie pudełko klocków do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Macieja z klasy IV b za podarowanie fajnych gier i książek do świetlicy.

Podziekowanie dla mamy Stefana i Jędrka z klasy III a za podarowanie piłki nożnej i pompki z iglą do pompowania naszych piłek. 

Podziękowania dla mamy Dominiki z klasy II d za podarowanie baterii do świetlicy szkolnej.

Podziekowania dla mamy Oliwki z klasy 0b za papier do kolorowanek.

Podziękowania dla taty Tymona z klasy III a za gry i puzzle.

Podziekowania dla mamy Hani z klasy I

Podziekowania dla taty Grzesia z klasy III a za 3 gry do świetliy szkolnej

Podziękowania dla Oskara z klasy Vc za przyniesione gry edukacyjne

Podziękowania dla Basi z klasy I e za przyniesione puzzle

Podziekowania dla Marysi z klasy I b za kolorowy, świecący telefon zabawkowy

Rok szkolny 2015/2016

Podziękowanie dla mamy Łukasz z klasy 6 c za przyniesione gry do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Jędrka z klasy 4 za przyniesienie gier do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla mamy Sandry z klasy 2 za przyniesienie farb i plasteliny do świetlicy szkolnej

Podziękowanie dla taty Stasia z klasy I a za podarowanie do świetlicy farb do malowania.

Podziękowanie dla taty Adasia z klasy II b za podarowanie do świetlicy flamastrów i pędzli do malowania.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podziękowania dla mamy Marka z klasy II d za puzzle do świetlicy szkolnej

Podziekowania dla taty Adama z klasy III b

Podziękowania dla Darii z klasy VI b 

Podziękowania dla Patrycji z klasy IV c

Podziękowania dla Asi z klasy II c 

Podziękowania dla Rafała z klasy VI c

Podziekowania dla Antka z klasy V c

 

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY

Wyróżnienie Świetlik

 

Wyróżniającym się uczniom jak również rodzicom wręczamy odznakę ,,ŚWIETLIK” .

czytaj więcej